Teknoloji, Tasarım Ve Tecrübenin Gücü:

Matbaaev

1945 yılında başlayan ve günümüze kadar son teknolojinin her zaman yakın takipçisi olan kendi bünyesinde de Matbaası bulunan Dededen Toruna uzanan geniş kapsamlı ve işinde uzmanlaşmış profesyonellerle çalışan farklı ve yenilikçi bir Reklam Ajansı ve Matbaa’dır.

2003 yılı itibariyle kendine özgü bir şekilde tasarım dünyasının her daim birebir takipçiliğini yaparak kendini bu alanda en ön sıralarda bulmuş özel bir Reklam Ajansı ve Matbaa’dır. Bünyesine katılan müşterilerine yeni Trend tasarımları ile her zaman farkını ön planda göstererek müşterilerinden tam not almıştır.

2013 yılı itibariyle Grafik Tasarım programlarını Adobe Creative Cloud ile bizzat programların merkezi olan Amerika ile online olarak gerçekleştirerek, kendi bünyesideki Mac bilgisayarlarını her zaman güncel tutmaktadır. Tasarımlarında kullanmış olduğu Adobe Typekit orjinal fontlarıyla her zaman kendine özgü bir tasarım anlayışı vardır. Bunlar ile beraber yapmış olduğu Kurumsal, Mobil ve Responsive Web Tasarımları ile de adından söz ettirmiştir. Kullanmış olduğu 1.Sınıf Kağıt ile beraber CMYK boya ve Özel Pantone boyalarıyla 1.sınıf bir hizmet sunmaktadır, Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için birbirinden farklı kağıt kataloglarımızda Ajansımızda mevcuttur.

Müşterilerimizin memnuniyeti ile beraber her geçen gün kendi bünyesinde markalaşan Matbaaev Reklam Ajansı sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyacaktır.

10000
'den Fazla Proje
32
Profesyonel Ekibimiz
5000
Mutlu Müşterilerimiz
12000
'den Fazla Teslim Edilenler
Online Matbaa

Kaliteli baskı, hızlı teslimat garantisi ile Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip, Kreatif Çalışmalar ve Kaliteli İşler Matbaaev'de! matbaaev.com olarak tüm hizmetleri şeffaf, dürüst ve profesyonel olarak veriyoruz.

7/24 Destek Hattı

Matbaaev olarak; matbaa, baskı ve reklam sektöründe uzman ekiplerimizle 7/24 yerinde ve online destek hizmetiyle müşterilerimizin her ihtiyacında yanındayız.

Matbaaev olarak neler yapıyoruz?

Matbaaev; uzman satış kadrosu, alanlarında tecrübeli profesyonel grafik kadrosu ve üretim personelleri ile tam zamanlı bir matbaa’dır. Kurumsal kimlik tasarımları, kartvizit, katalog, broşür, dergi tasarımları ile beraber 1.sınıf baskı makineleri ile hizmet vermektedir.

Grafik Tasarım Servisi

Online lisanslı Adobe programları ile alanında uzman grafik kadrosuyla tam zamanlı hizmet vermekteyiz.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Bünyemizde profesyonel fotoğrafçılarımız ve özel stüdyomuzla ürün fotoğraf çekiminden renk ayrımı süreçlerine kadar hizmet vermekteyiz.

Üretim

En son baskı teknolojisi ve gelişmiş üretim ağımız ile beraber çift vardiyalı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım-Adwords-Seo

Alanında uzman yazılımcılarımız ile beraber ``Web Tasarım-Adwords ve Seo`` konularında tam zamanlı hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Günümüz baskı teknolojisini ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle kurum altyapısına düzenli olarak yatırım yaparak, son teknoloji ile makine parkurunu iyileştirmekteyiz. Basım sürecinin her aşamasında sunduğumuz kaliteyi, 78 yıllık matbaa tecrübesi ve personelinin bilgi ve deneyimi ile birleştirmekteyiz.

Müşteri MEmnuniyeti
100%
Doğru Renk Tercihi
100%
Alanında Uzman Kadro
100%
Markanıza Değer Katma
100%

“Herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz +90 212 872 32 49 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize bir e-posta gönderebilirsiniz.”

WhatsApp chat